Реєстрація учасників

У чемпіонаті можуть взяти участь всі бажаючі, а також танцюристи українських танцювальних шкіл, студій, клубів, а також вільні танцюристи. Для участі у чемпіонаті спочатку необхідно пройти попередню он-лайн реєстрацію на сайті події. Для участі у чемпіонаті досить будь-якого документа, що посвідчує особу, де буде вказана дата народження учасника.

Попередня реєстрація учасників на чемпіонат є обов'язковою і відбувається виключно на сайті події hhiukraine.com.ua в розділі реєстрація.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Ви не можете пройти реєстрацію на сайті без 100% оплати. Для оплати Вам необхідно мати картку Visa/Mastercard будь якого банку світу. Додатково до суми оплати буде нарахована комісія банку у розмірі 2%

Оплати приймаються до .....

У процесі реєстрації Вам необхідно: завантажити свої фонограми виключно в форматах MP3 або WAV, надати необхідні дані про учасників.

Підтвердження попередньої реєстрації танцюристів на чемпіонат проводиться за наявності ідентифікаційного документу.

У день чемпіонату необхідно при собі мати копію аудіо треку на USB-флеш накопичувачі.

Важливо!

Заявка на участь вважається прийнятою тільки після відповіді від організаторів чемпіонату. У разі якщо з якихось технічних причин Ви не отримали відповідь, зв'яжіться з нами, надіславши електронного листа на пошту hhiukraine@gmail.com
ПРИ НЕОБХІДНОСТІ, ПОВЕРНЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ ПРОВОДИТИСЯ У РОЗМІРІ 50% ДО .....